POBEDA U NOVOM PAZARU: Druga pobeda FK Radnički - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su kao gosti tim Novog Pazara sa 1:0 u prvoj utakmici 25. kola Superlige Srbije.
Radnički je jedini gol na meču vredan tri boda postigao u 67. minutu. Strelac je bio Nikola Kovačević. Sjajno je reagovao nakon centaršuta Milisavljevića sa leve strane i volej udarcem savladao domaćeg golmana Luku Kukuća.

Meč je na kraju zbog prekida i incidenta produžen skoro deset minuta, a golman Novog Pazara je u poslednjim trenucima sprečio goste da iz kontra napada postignu još jedan gol.

Ovo je drugi trijumf za tim Nenada Lalatovića u prolećnom delu šampionata. Radnički je nakon ove pobede i dalje pretposlednji na tabeli, ali sad je po bodovima izjednačen sa ekipom Metalca. Oba tima imaju po 22 boda, ali tim iz Gornjeg Milanovca ima utakmicu manje.

Novi Pazar je poslednji na tabeli sa 18 bodova.

U narednom kolu Novi Pazar gostuje Crvenoj zvezdi, dok Radnički u Kragujevcu dočekuje tim Metalca.