Radnički remizirao u kontrolnoj utakmici! - iKragujevac

Sport

Fudbaleri Radničkog 1923 danas su na stadionu Čika Dača odigrali kontrolnu utakmicu sa ekipom Trajala iz Kruševca. Utakmica je završena nerešenim rezultatom, 4 – 4.

Za Radnički golove su postigli Jovan Lukić u 44. i 81. minutu i Igor Vićentijević u 58. i 67. minutu, dok su kod gostujuće ekipe precizni bili Milošević u 25. minutu, Nikolić u 79. Ristić u 88. i Milojević u 90. minutu.

Sledeći kontrolni meč zakazan je za sredu, 21. februar, a protivnik ekipi Radničkog 1923 biće FK „Tabane 1970“.

Ovaj susret, koji će se odigrati na terenu stadiona „Čika Dača“, počinje u 13 časova.