Kragujevački "studenti" preslišali vranjance! - iKragujevac

Sport

Ekonomac savladao uvek neugodne vranjance rezultatom 5:2

U okviru 20. kola Prve futsal lige Srbije kragujevački "studenti" nastavili su svoj pohod ka odbrani šampiona države.

Domaćin se dobro držao u prvom poluvremenu, i zaista pružio svoj maksimum na terenu. Borba za opstanak im je dala krila da protiv mnogo jačeg protivnika pruže najviše što trenutno mogu. Zato je na poluvremenu bilo "samo" 1:2 za Ekonomac, i to zahvaljujući spretnosti Rnića i Radovanovića koji su bili strelci u prvom delu igre.
U drugom delu utakmice - tačnije u 29. minutu domaćin je uspeo da izjednači na 2:2,  ali je slavlje kratko trajalo jer su kragujevčani već u sledećem minutu postigli dva gola i poveli sa 4:2 (strelci - Jovanović i Ramić)

Konačan rezultat Vranje - Ekonomac 2:5 postavio je Miloš Stojković prelepim pogodkom u 39. minutu susreta.