Ekonomac preslab za ruski Dinamo - iKragujevac

Futsaleri Ekonomca poraženi su od Ruskog Dinama rezultatom 5:0 u drugoj utakmici Elite Round lige šampona Evrope u futsalu koji se održava u Sloveniji.

Prvo poluvreme ove utakmice u dvorani Tri Litije u Laškom može se okarakterisati kao antologijsko jer se nijedna ekipa sa ovih prostora nije tako suprostavila ruskom futsal gigantu. Fenomenalne odbrane golmana Miodraga Aksentijevića nisu ipak bile dovoljne da se izbegne minimalno vođstvo Dinama u prvom delu igre.

U trenutcima kada se činilo da je Ekonomac uspostavio ravnotežu, malu nepažnju odbrane kragujevčana koristi Fukin i u 16. minutu dovodi svoju ekipu u vođstvo. Do kraja prvog poluvremena Ekonomac je pokušavao da bar izjednači, ali bezuspešno.

U drugom poluvremenu futsaleri Dinama su postigli još 4 gola i na kraju zasluženoslavili sa 5:0.

izvor/foto: ekonomac.com