Radnički savladao Galatasaraj u Istanbulu - iKragujevac

Vaterpolisti Radničkog savladali su turski Galatasaraj rezultatom 11:7 (4:4, 2:0, 4:1, 1:2) čime su ostvarili prvu pobedu u Ligi šampiona i najavili velike mogućnosti za ovu sezonu.

Posle prve četvrtine u kojima su se isticali strelci na obe strane, Radnički je u drugoj deonici zaigrao mnogo bolje u odbrani, pa je uspeo i da stekne dva gola prednosti.

U istom stilu Kragujevčani su nastavili i u trećoj četvrtini, kada je praktično i rešen meč, pošto domaći vaterpolisti nisu uspeli da do kraja ugroze veliku prednost Radničkog.

Kragujevčane su predvodili Filip Filipović i Boris Zloković sa po tri gola, dok su po jedan postigli Damir Burić, Majkl Rozental, Slavko Gak, Dušan Marković i Đorđe Filipović.

izvor: vkradnicki.rs   foto: beta