FK Radnički 1923 se ne šali: Radnički upisao i četvrtu pobedu ovog proleća - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su na domaćem terenu IMT rezultatom 1:0, u okviru 24. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Gluščević i to u 15. minutu susreta. Trener Kragujevčana Feđa Dudić dobio je direktan crveni karton u 30. minutu zbog prigovora, te je ostatak susreta pratio sa tribina.

Gosti iz Beograda su posle primljenog gola zaigrali dosta bolje, čak su bili nadomak izjednačenja, ali je Aleksandar Lutovac promašio izglednu šansu.

Radnički je mogao i ubedljivije da slavi, ali je Vidosavljević na isteku prvog dela igre pogodio stativu.

Što se plasmana na tabeli tiče, Radnički deli četvrto mesto na tabeli sa Čukaričkim i ima 35 bodova, dok je IMT na 13. poziciji sa 21 bodom.