Otvoreno prvenstvo Centralne Srbije za mlađe juniore i seniore - iKragujevac

Proteklog vikenda, na Otvorenom prvenstvu Centralne Srbije za mlađe juniore/ke i seniore/ke u Kruševcu, atletičari Parka su osvojili pet medalja.

Najveći uspeh su zabeležili Mateja Perović i Nina Mijailović, još uvek pioniri (do 14 godina), koji su se takmičili sa starijim atletičarima u kategoriji mlađih juniora (do 16 godina).

Nina Mijailović je zauzela prvo mesto u skoku udalj, dok je Mateja Perović, novim ličnim rekordom (5,83m), zauzeo drugo mesto u skoku udalj i treće mesto u trci na 100 metara.

U konkurenciji seniora nastupili su Milan Mladenović i Jovana Vukosavljević.

Milan je zauzeo drugo mesto u skoku udalj skočivši isto kao prvoplasirani i 4. mesto u trci na 100 metara.

Jovana Vukosavljević je osvojila bronzanu medalju u skoku udalj skočivši novi lični rekord, i 8. mesto u trci na 100 metara.