Atletičari Radničkog osvojili deset medalja - iKragujevac

Atletičari Radničkog osvojili su deset medalja na prvenstvu Atletskog saveza Centralne Srbije za seniore i mlađe juniore održanom u Kruševcu.

Takmičarima iz Kragujevca su pripale po četiri zlatne i srebrne i dve bronzane medalje.

U kategoriji seniora, Magdalena Stevanović je pobedila u trci na 100 metara i u skoku u dalj,

Ognjen Popović je bio najbolji u trci na 100 metara, dok je u duplo dužoj disciplini zauzeo četvrto mesto.

Milica Gajović je u trci na 400 metara zauzela drugo mesto,

Mladen Radosavljević je u trci na 100 metara osvojio drugo mesto, dok je u duplo dužoj disciplini, 200 metara, zauzeo treće mesto.

Luka Pantelić je u trci na 110 metara sa preopnama zauzeo drugo mesto, a Luka Andrijević je u disciplini bacanje koplja osvojio treće mesto.

Kod mlađih juniora Nemanja Dimović je pobedio u skoku u dalj, Milica DŽudović je pobedila u disciplini troskok, dok je u skoku u dalj zauzela drugo mesto.