Vaterpolisti Radničkog na svom bazenu izgubili od ekipe Novog Beograda - iKragujevac

U utakmici za za prvo mesto Super lige Srbije vaterpolisti Radničkog izgubili su od ekipe Novog Beograda rezultatom 16:9.

Najuspešniji u ekipi Radničkog bili su Janković, Ćuk i Lukić dok su za Novi Beograd najviše golova postigli Granados i Mandić.

Beograđani su se ovom pobedom revanširali Kragujevčanima za poraz iz prvog dela sezone i sada se sa 18 bodova nalaze na prvom mestu na tabeli ispred ekipe Radničkog i Crvene zvezde.

Nakon rezultatski neizvesnog početka utakmice sredinom druge četvrtine Novi Beograd napravio je razliku od tri gola što se do kraja utakmice ispostavilo nedostižnim za domaćine.

U drugom poluvremenu gosti su imali prednost od sedam golova nakon čega su vaterpolisti Radničkog prekinuli uspešnu seriju Novobeograđana ali ni to nije bilo dovoljno za preveliku rezultatsku razliku koja je na kraju utakmice iznosila 16:9.

Radnički kao drugi na tabeli trenutno ima 16 bodova.

U sredu 15. februara sa početkom u 20 časova vaterpoliste Radničkog očekuje supeligaški derbi u Beogradu sa ekipom Partizana.