Novi poraz Tigrica - iKragujevac

Rukometašice Radničkog su poražene u duelu trećeg kola plej-auta u Boru od istoimene ekipe rezultatom 27:22, poluvreme 14:8.

Loš start gostujućih igračica i vođstvo domaćina 7:1 u 11. minutu su poprilično uticali na dalji tok utakmice. Boranke su sigurnom igrom došle do velikih 6 razlike na poluvremenu, 14:8.

U drugom delu igre rukometašice Radničkog su pokušale da smanje vođstvo domaćina, par puta svodile razliku na 4 gola, ali to je bilo sve što su uradile.

Kod domaćina je najefikasnija bila Bojana Milić sa 8 pogodaka, dok se kod Radničkog iizdvojila Katarina Stepanović sa 7 golova.

Sledi utakmica 4. kola plej-auta u kojoj Kragujevčanke dočekuju ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi u četvrtak, 13. aprila u hali "Jezero" sa početkom u 17:30.

izvor/foto: ŽRK RADNIČKI MEDIA TEAM