FK Radnički 1923 započeo sezonu porazom [Video] - iKragujevac

FK Radnički 1923 novu sezonu  u Jelen Superligi započeo je porazom.

Radnički je izgubio u Nišu od istoimene ekipe sa 2:0. Domaći su poveli golom Stojanovića u 31. minutu, da bi samo tri minuta kasnije arbitar isključio nervozne Hadžibulića kod domaćih i Spalevića kod gostiju.

Nade Kragujevčana da mogu izbeći poraz trajala je do samog finiša, tačnije nadoknade vremena, kada je Bulatović udarcem glavom sa petnaestak metara postavio konačnih 2:0.

NIŠ – Stadion: „Čair“. Sudija: Milenko Vukadinović. Žuti kartoni: Ćulum (Radnički Niš), Tintor (Radnički 1923). Crveni kartoni: Hadzibulić (Radnički Niš) i Spalević (Radnički 1923).

Strelci: Saša Stojanović u 30. i Radoš Bulatović u 90. minutu.

RADNICKI (N): Kesić, Pauljević, Živković, M. Petrović, Pavlović, Jovanović (od 77. S. Petrović), Stojanović (od 83. Milenković), Ćulum (od 90. Bulatović), Kolarević, Hadžibulić, Jovanović.

RADNICKI 1923: Čančarević, Pavlović, Otašević, Tintor, Marić, Ivan Petrović, Kovačević (od 47. Malinić), Knežević (od 79. Petronijević), Beljić, Spalević, Marjanović (od 46. Simović).