Radnički nezaustavljiv, u „Jezeru“ pala Meridijana - iKragujevac

Košarkaši Radničkog savladali su novosadsku Meridijanu rezultatom 87:67 (12:12, 23:19, 24:24, 28:12), čime su upisali desetu pobedu u pripremnom  periodu.

U „Jezeru“ je pala Meridijana, novi član KLS. Posle 30 minuta izjednačene igre, izabranici Miroslava Mute Nikolića su u poslednjem periodu dodali gas. Kragujevčani su u završnih 10 minuta totalno nadigrali Novosađane . Sjajnom odbranom naterali su ih na niz grešaka i sveli na samo 12 poena. Na drugoj strani, Kragujevčani su zatrpali koš rivala – ubacili više od duplo više poena i zasluženo se radovali.

Po početka ABA lige Radnički će odigrati još dve utakmice, obe na memorijalnom turniru „Ljubo Jovanović“ u Podgorici, gde će osim njih učestvovati još Budućnost, Sutjeska i Lovćen.