Arsenal – polovično! - iKragujevac

U 17. kolu Zone Morava, Arsenal je igrao sa sa Takovom iz Gornjeg Milanovca, utakmica je zavrsena bez golova.

U prvom prolećnom kolu Arsenal je bio slobodan - zbog odustajanja Metalca iz Kraljeva iz daljeg takmičenja.
U jučerašnjem meču 17. kola Zone Morava Arsenal je igrao sa sa Takovom iz Gornjeg Milanovca, utakmica je zavrsena bez golova.
Izabranici trenera Željka Buzića na svoju žalost nisu uspeli da opravdaju očekivanja malobrojne publike.
Utakmica je bila dosta „tvrda“, sa malim brojem izglednih prilika za gol.
Obe ekipe želele su da sačuvaju svoju mrežu, na kraju im je to i pošlo „za nogom“ jer je krajnji rezultat ostao 0:0
Iako su u prelaznom roku „palilulske topdžije“ pojačale svoj sastav, to nije bilo dovoljno da se savlada ekipa Takova.
Navijači Arsenala negodovali su zbog odluke sudije Ivanu Nešoviću iz Kraljeva, koji se nije dosudio najstrožu kaznu u 80. minutu kada je domaći igrač Uroš Stević oboren u kaznenom prostoru Takova.
Pored te sporne situacije, domaća ekipa je ipak mogla da se raduje, ali je u poslednjem minutu utakmice kapiten Arsenala - Srećko Lazović promašio gol.
Na kraju utakmica je (po mnogima najpravednije) završena podelom bodova, koja svakako više odgovara gostujućoj ekipi.
ARSENAL – TAKOVO 0:0