Radničkom samo bod u Ivanjici - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) protiv ekipe Javora u Ivanjici u 13. kolu Jelen Super lige Srbije.

Javor je  prvi do vođstva protiv Radničkog  pogotkom Marka Docića u 13 minutu, dok, nakon nešto više od 40 sekundi igrač domaćih Željko Đoković dobija crveni karton zbog grubog starta.

Gostujući fudbaleri su se odmah revanširali pošto je na sličan način Lazar Rosić samo minut morao da napusti teren. Radnički je na gol čekao do 55. minutu kada je Vladimir Bubanja nakon kornera iskoristio priliku i postavio konačni rezultat.

Utakmica je prekinuta početkom drugog poluvremena nakon što je jedan od navijača gostujućeg tima pao sa ograde i doživeo povredu čiji intenzitet još uvek nije poznat.