Privremene izmene trasa gradskih autobusa zbog Arsenal festa 2025
08
Pon, Jun

Vesti

Zbog održavanja muzičkog festivala Arsenal fest 2025, u periodu od 26. do 28. juna, biće uveden privremeni režim saobraćaja u delu Kosovske ulice, i to svakog dana od 18.00 do 03.00 časa ujutru.

U tom periodu, više linija javnog gradskog prevoza biće preusmereno na izmenjene trase. Promene se odnose na linije 2, 3, 13, 14, 17 i 601, a iz JKP “Šumadija” navode da će vozila tokom izmena koristiti postojeća registrovana autobuska stajališta, bez dodatnih privremenih stajališta.

Detalji izmena po linijama:

Linija 2 (smer B: Petrovac – Ždraljica) i
Linija 17 (smer A: Baljkovac – Dom starih)
– Saobraćaju iz ulice Stojana Protića, levo u ulicu Pariske komune, zatim levo u Lepenički bulevar, potom desno u ulicu 27. marta, i dalje redovnom trasom.

Linija 3 (smer B: Bresnica – Denino brdo) i
Linija 14 (smer A: Trmbas – Kvantaš)
– Saobraćaju iz ulice dr Jovana Ristića u Parisku komunu, potom levo u Lepenički bulevar, desno u ulicu 27. marta, i dalje redovnom trasom.

Linija 13 (smer A: Trmbas – Grošnica)
– Preusmerena iz ulice dr Jovana Ristića u Parisku komunu, zatim levo u Lepenički bulevar, i dalje ustaljenom trasom.

Linija 601 (smer B: Ćiftina ćuprija – Bukorovac)
– Iz ulice dr Jovana Ristića pravo u Parisku komunu, zatim pravo u ulicu dr Zorana Đinđića, levo u ulicu Nikole Pašića, potom u ulicu 27. marta, levo u Lepenički bulevar, i dalje redovnom trasom.

Građanima se savetuje da planiraju putovanja u skladu sa najavljenim promenama, a nadležne službe mole za razumevanje i strpljenje tokom trajanja festivala.

Pratite nas na našemTELEGRAM kanalu

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu