Radnički 1923 grabi ka većem rangu! - iKragujevac

Vesti

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su nerešeno u predposlenjm kolu i tako zadržali vodeću poziciju.

Fudbaleri Radičkog nerešenim rezultatom u Zubinom potoku imaju velike šanse da zadrže lidersku poziciju na kraju takmičenja, budući  imaju tri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekupu Budućnosti iz Valjeva.

Radnički je utakmicu dobro otovorio, prvu prliku za Radnički propustio je Spalević posle prodora Matejevića.
Nakon toga usledio je period mirne igra, da bi u 27 minutu Matejević pokušao sa ivice šesnaesteraca da savlada golmana Mokre gore, međutim ovaj pokušaj je bio bezuspešan.

U 33 minutu Saša Marković je imao priliku posle kornera, međutim ovaj pokušaj je završio iznad gola.

Usledio je šok za Kragujvčane u 43 minutu, kada je bivši igrač Radničkog Žarko Karamatić prošao sa desne strane i centrirao, nespretnom reakcijom štoper Kragujevčana šalje loptu u sopstvenu mrežu. 1:0 za domaćina, sa tim rezultatima se i otišlo na odmor.

U nastavku meča Radniči se trgao mirnom i disciplinovanom igrom došao u 67 minutu došao do izjednačenja. Što će se ispostaviti kao krajnji ishod ovog meča.

Ovim bodom Radnički 1923 je zadržao lidersku poziciju i kolo pre kraja ima tri boda od drugoplasirane ekipe.