POŠALJITE CV: Oglasi za posao u Kragujevcu! - iKragujevac

Vesti

U saradnji sa portalom Lako do posla i portalom Infostud predstavljamo vam naš izbor najboljih ovonedeljnih oglasa za posao u Kragujevcu.

Kompanija BNT d.o.o. usled povećanja obima posla i proširenja uspešne saradnje sa klijentima, liderima u oblasti telekomunikacija, traži nove ambiciozne i vredne ljude koji će se baviti direktnom prodajom na terenu.

Opis posla:

  • Komunikacija sa novim i postojećim korisnicima na dodeljenoj teritoriji, pružanje svih bitnih informacija u cilju prodaje
  • Prezentacija i prodaja proizvoda i usluga, potpisivanje Ugovora i prateće dokumentacije sa korisnicima
  • Podela propagandnog materjala
  • Izrada periodičnih izveštaja o učinku

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez radnog iskustva
  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine
  • Usmerenost na rezultat
  • Profesionalan stav, disciplina i dobra organizovanost

CV možete poslati OVDE

Gigatron - Ukoliko ste komunikativni, samouvereni i spremni na nove izazove, pozivamo Vas da se prijavite na konkurs za radno mesto: Prodavac IT opreme u maloprodaji

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema (poželjno više obrazovanje)
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u prodaji tehničke opreme
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Izražene komunikacijske veštine
  • Pozitivan i profesionalan odnos prema radu
  • Spremnost na timski rad i kolegijalan pristup poslu

Pratite nas na našemTELEGRAM kanalu

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu