Oružje i municija pronađeni u kući kod Rače, protiv muškarca (73) sledi krivična prijava
13
Sub, Jun

Vesti

Policija u Rači, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Aranđelovcu, identifikovala je i procesuirala slučaj nelegalnog posedovanja oružja, zbog čega će protiv sedamdesettrogodišnjeg muškarca biti podneta krivična prijava.

Kako je saopšteno iz Policijske uprave u Kragujevcu, osumnjičeni M. I. tereti se za krivično delo nedozvoljene proizvodnje, držanja, nošenja i prometa oružja i eksplozivnih materija.

Pretresom objekta koji koristi u okolini Rače, policija je pronašla pištolj, lovački karabin, kao i 220 komada municije različitog kalibra, za koje nije imao odgovarajuću dozvolu.

Po nalogu nadležnog tužilaštva u Aranđelovcu, protiv osumnjičenog će krivična prijava biti podneta u redovnom postupku.

Pratite nas na našemTELEGRAM kanalu

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu