FK Radnički 1923 izborio opstanak u Jelen Superligi Srbije - iKragujevac

U Ivanjici vrlo tvrdo i neizvesno do samog kraja i opet zadovoljniji gosti. Radnički je vodio golom Spalevića od 42. minutu, ali domaćin je poravnao u 67. preko Veselinovića i uneo veliku dozu neizvesnosti. U poslednjih 25 minuta prava drama, a vrhunac je usledi kada je sudija odsvirao kraj na Karaburmi. U Ivanjici su ostale da se odigraju poslednje sekunde, međutim, promene rezultata nije bilo. Radnički je sačuvao svoju mrežu i opstao, u isto vreme poslavši BSK u niži rang.

Sticajem okolnosti Pazarce poraz u Kuli nije koštao. Novi Pazar i BSK završili su sa po 30 bodova, ali zbog slabijeg međusobnog duela (1:1 u Pazaru, 2:3 u Borči), BSK se oprostio od elite.