Skandal u finalu futsal lige, sudija udario golmana Ekonomca! [Video] - iKragujevac

Sport

Drugi finalni meč između Ekonomca i Marba koji se igrao u kragujevačkom jezeru prekinut je dva minuta pre kraja prvog dela igre pri rezultatu 2:2 zbog tuče između sudije Stefanovića i golmana kragujevčana Aksentijevića.

Ništa nije nagoveštavalo da će da se desi skandal u finišu meča. Obe ekipe su igrale dopadljiv fudbal, palo je četiri gola (Ekonomac je poveo, Marbo uspeo da preokrene, da bi minut pre incidenta rezultat bio poravnat), a onda na scenu stupa sudija Saša Stefanović.

On je u 18. minutu nasrnuo na golmana Ekonomca Miograda Aksentijevića udarivši ga glavom, držeći karton u ruci.

Odmah je nastao opšti metež, ali su redari bili prisebni i sprečili incident većih razmera. Posle 30-minutnog većanaj odlučeno je da se meč ne nastavi.

Još jedna velika mrlja bačena je na srpski sport, a hala 'Jezero' kao da je ukleta ove sezone, budući da je prekinuto i finale Kupa Radivoja Koraća u kome su se sastali Crvena zvezda i Partizan.