Ekonomac slavio u Pirotu - iKragujevac

Fudbaleri Ekonomca savladali su ekipu Pirota sa 3:0 u okviru 17. kolu Prve futsal lige Srbije.

Piroćanci su se borili za bodove spasa, a Ekonomac za potvrdu časti i odbranu regularnosti takmičenja. Obe ekipe su potvrdile da se želje ostvaruju samo na parketu. Domaćini nisu imali nikakve šanse protiv raspoloženih gostiju.

Cvetanović preciznim udarcem sa oko 15 metara uspeva da savlada golmana Stojnića i dovedi goste u vođstvo od 1:0. U pokušajima da se postigne još neki pogodak, stiglo se do kraja prvog dela utakmice.

Prvi strelac Ekonomca, Vladan Vesić, postiže pogodak  u 29 minutu, a iskusni Borko Surudžić u 37 minutu posle solo prodora postiže gol i postavlja konačan rezultat KMF Pirot - KMF Ekonomac 0:3.

Već u sredu 24. apriula.2013 u Kragujevcu se igra finale KUP-a gde će snage odmeriti dve najbolje ekipe srpskog futsala KMF Ekonomac i KMF Marbo Intermezzo.

izvor/foto: ekonomac.com