Radnički posustao u hali ''Jezero'' - iKragujevac

Odbojkaši Radničkog izgubili su od ekipe Partizana u hali ''Jezero'' sa 3:1, čime su se oprostili od daljeg takmičenja u plej-ofu.

'Crno-beli' su pobedili Radnički u Kragujevcu sa 3:1 (25:23, 25:20, 24:26, 25:13) i sa ukupnih 3-1 u seriji izborili plasman u veliko finale.

Prvi set u Kragujevcu trajao je 30 minuta, Partizan je imao prednost skoro sve vreme, na trenutke i veliku (15:10) ali je domaćin u finišu stigao do izjednačenja (22:22). Ipak, set su dobili 'crno-beli', 25:23.

U drugom setu ekipa Radničkog držala se do drugog tehničkog tajm auta, Partizan je bio bolji u nastavku i sa 25:20 stigao do prednosti od 2:0 u setovima. Kragujevčani se međutim nisu predali. Imali su tokom celog trećeg seta vođstvo i na kraju su uz dosta problema ipak uspeli da smanje – 26:24.

Međutim četvrti set je potpuno pripao Beograđanima koji su ga rešili u svoju korist sa 25:13.