Poraz Radničkog na startu priprema u Antaliji - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog izgubili su od austrijskog LASK-a rezultatom 4:3 (2:2) u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

Austrijski tim je poveo već u 13. minutu, da bi Kragujevčani preokrenuli rezultat golovima Darka Spalevića u 32. iz jedanaesterca i Filipa Kneževića, pet minuta kasnije posle solo prodora.

Ipak, na poluvreme se otišlo rezultatom 2:2, koji je postavio Vujanić, svojim drugim golom za LASK.

U nastavku, dosta izmena na obe strane, a za nijansu su bili bolji Austrijanci. Autogolom Stefana Nedovića, LASK je ponovo poveo, da bi u 77. minutu na 3:3 izjednačio Dejan Miljuš.

Ipak, odbrana Radničkog kapitulirala je i pet minuta pre kraja meča, pa je kragujevački superligaš tako upisao prvi poraz od dolaska u Antaliju.

Narednu proveru Radnički će imati već u četvrtak, kada će se sastati sa mađarskim Ujpeštom.