FK Radnički: Dobra igra nije krunisana pobedom - iKragujevac

U prijateljskom meču odigranom u Aranđelovcu, fudbaleri  Radničkog odigrali su nerešeno 1:1 sa novajlijom u Super Ligi, ekipom Čukaričkog.

Pred oko 200 gledalaca Radnički je bio bolji rival tokom čitavog susreta. Nakon što je u petom minutu igre poništen gol Spalevića, Kragujevčani su do prednosti došli u 61. minutu, kada je Fejsa, koji je ušao u drugom poluvremenu, pronašao Beljica, koji je uspešno savladao golmana Ristića.

Deset minuta kasnije, Boljević uspeva da izjednači i postavlja konačan rezultat: 1:1.

Na ovom susretu, priliku da po prvi put zaigra u dresu Djavola, dobio je Radovan Krivokapić, poslednje pojačanje Radničkog u letnjem prelaznom roku. Na terenu je bio od prvog minuta, a zamenjen je u drugom poluvremenu.

Nastavak prvenstva na programu je narednog vikenda, a u okviru petog kola Jelen Super Lige Kragujevčani će gostovati ekipi Rada u Beogradu.

izvor/foto: fkradnicki.com