Radnički izgubio od Javora - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog izgubili su juče u polufinalu memorijalnog turnira "Živorad Bilja Stanković" od Javora iz Ivanjice, rezultatom 1:0.

Meč između Radničkog i Javora je odlikovala velika borbenost igrača obe ekipe, pa je duel više ličio na prvenstveni meč nego na prijateljsku utakmicu.

Oba tima su imale svoje prilike, ali Javor je ipak jednu od svojih šansi uspeo da realizuje i tako se zasluženo plasira u finale ovog takmičenja.

Najbolju šansu Kragujevčani su propustili u 48. minutu, kada je Beljić uputio šut u prazan gol, ali je Milović intervenisao sa gol linije.

Borko Veselinović u 70. minutu dobio direktan crveni karton zbog nesportskog ponašanja, ali Javor postiže gol preko Tomčevića koji je glavom savladao golmana Čančarevića.

U prvom meču Borac je bio bolji od Jedinstva iz Užica posle boljeg izvođenja jedanaesteraca, tako da će u utakmici za treće mesto, danas od 16.00 časova, igrati Kragujevčani i Jedinstvo Putevi.

izvor: sportske.net   foto: fkradnicki.com