FK Radnički ''overio'' kartu za niži rang?! - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog doživeli su novi poraz u Super ligi Srbije. Ovoga puta OFK Beograd je savladao sa 1:0 Kragujevčane koji sve više posustaju u borbi za opstanak.

Porazom na ”Karaburmi” protiv OFK Beograda rezultatom 1:0 Radnički je ostao u zoni ispadanja i predstoji mu veoma težak period da sačuva prvoligaški status s obzirom na to da ih u poslednja četiri meča čekaju teški protivnici Partizan, Sloboda, Vojvodina i  Javor.

"Romantičari" su danas slavili rezultatom 1:0, golom Grbića u 45. minutu meča čime su osigurali mirnu luku do kraja šampionata, pošto imaju 38 bodova i nalaze se na šestoj poziciji u šampionatu.

Kragujevčani su svoje prilike da danas ostanu neporaženi propustili već na samom početku meča. Dragan Milovanović našao se u fenomenalnoj prilici da matira Lukača u prvom minutu ali je loptu poslao u gol aut umesto u mrežu.

U drugom poluvremenu Radnički je propustio još jednu sjajnu priliku pa ekipa Dragoljuba Bekvalca ima za čime da žali nakon novog poraza.

Kragujevčani ostaju na pretposlednjoj poziciji u ligi sa 24 boda.