Sinđelić prejak za Radnički - iKragujevac

U utakmici 18. kola Prve lige Srbije, fudbaleri “Radničkog 1923” poraženi su od ekipe “Sinđelić” u Beogradu, rezultatom 3:0.

Prvi gol na utakmici postigao je Nemanja Ivanović u 14. minutu.
Imali su i kragujevčani svoju šansu da zatresu mrežu beograđana, kada je sudija Radaković u 80. minutu svirao penal za ekipu “Radničkog 1923”.
Najstrožu kaznu izveo je Uroš Vidović, ali je golman Nemanja Šćekić bio siguran i ništa od izjednačenja za Kragujevčane.
Nepisano pravilo u fudbalu kaže - "kada ne iskoristite svoju šansu - sledi kazna"
Tako je i bilo .. samo tri minuta kasnije sudija je svirao je penal i za ekipu Sinđelića.
Izveo ga je Miodrag Milenković, a golman “Radničkog 1923”- Marko Kostić bio je nemoćan.
Tako su fudbaleri “Sinđelić-a” od 83. minuta poveli sa 2:0.
U poslednjem minutu utakmice Milenković postiže gol, za konačnih 3:0.

Posle ove utakmice , “Radnički 1923” nalazi se na poslednjem mestu na tabeli sa 7 osvojenih bodova.
Kragujevačni u 19. kolu na stadionu “Čika Dača” dočekuju ekipu “BSK Borča”.