Trijumf Radničkog u Kladovu, šok za ''Lale'' u Novom Sadu! - iKragujevac

Dan posle ''večitog derbija'' u kome je Crvena zvezda savladala Partizan, odigrane su još dve veoma zanimljive utakmice 11. kola domaćeg šampionata.

U Kladovu je odigran jedan od derbija kola, bar prema stanju na tabeli. Drugoplasirani Đerdap dočekao je kragujevački Radnički, ali domaći tim nije uspeo da nastavi sjajnu seriju rezultata ove sezone.

Gosti iz Kragujevca su zasluženo odneli bodove trijumfom rezultatom 3:1 u setovima, a domaći su samo u drugom setu bili bolji rival.

Znatno više uzbuđenja doneo je duel u Novom Sadu, gde je Vojvodina u prva dva seta bila apsolutno dominantna i bez problema stigla do vođstva od 2:0, da bi zatim usledio veliki preokret odbojkaša kraljevačke Ribnice, koja je na kraju trijumfovala rezultatom 3:2!