FK Radnički nije na prodaju - iKragujevac


Sport

Sportsko privredno društvo FK Radnički 1923 doo izdalo je saopštenje za javnost koje vam prenosimo u celosti.

,,Povodom informacija koje su se pojavile u sportskoj stampi, Sportsko privredno drustvo FK Radnicki 1923 doo obaveštava sportsku javnost da je osnivač našeg Društva u 100% vlasništvu Grad Kragujevac kao i da Društvo, organi upravljanja niti bilo ko iz gradske uprave nije ni sa kim u pregovorima oko potencijalne privatizacije ili ulaska bilo kog finansijera kupovinom bilo kog udela našeg Društva.

Dakle sve informacije koje se pojavljuju su čista neistina i neosnovane izmišljotine koje bespotrebno uznemiravaju sportsku javnost.

Naše Društvo ima svoje organe upravljanja, direkciju i skupštinu, kao i celokupnu gradsku upravu i skupštinu grada Kragujevca, tako da se zna sled stvari i ustanovljene su ćvrste linije komuniciranja u svakom smislu današnjeg zdravog i stabilnog poslovanja Drustva, tako da su sve ostale informacije van
ovoga čiste nečije lične insinuacije.

Klub se zahvaljuje na svakom razumevanju i obaveštava svoje simpatizere i članove da će nadalje nastaviti da posluje stabilno i da smo spremni na tom putu da istrajemo.''

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu