"Kragujevac ekspres" ponovo juri kroz Nemačku: Gol i dve asistencije Filipa Kostića za Ajntraht - iKragujevac

Kao da je neki duh ušao u Filipa Kostića od povratka Luke Jovića u Frankfurt, pa je Kragujevčanin opet onaj stari u 2021. godini. Krilni fudbaler Ajntrahta postigao je vodeći pogodak za svoj tim ovog popodneva na gostovanju u Hofenhajmu, a u drugom poluvremenu, u samo dva minuta asistencijama doprineo trijumfu od 3:1!

Kod gola, Filip je bukvalno "prošišao" pored igrača Hofenhajma i majstorski matirao golmana Baumana u 15. minutu, postigavši drugi pogodak u bundesligaškoj sezoni.

Oba je, zanimljivo, dao u novoj godini tek nakon što se Jović (koji je i danas na klupi) vratio u grad na Majni.

Izvor: Telegraf