EKONOMAC 11. PUT PRVAK DRŽAVE: Het-trik Souze za ubedljivu pobedu Kragujevčana nad Novim Pazarom - iKragujevac

Klub malog fudbala Ekonomac osvojio je 11. titulu prvaka države, pošto je u sredu uveče u odlučujućoj, trećoj utakmici finala plej-ofa Prve futsal lige u Kragujevcu pobedio ekipu Novog Pazara sa 8:2.

Trostruki strelac za domaći tim bio je Igor Rafael Lima de Sousa, u 13, 17. i 36. minutu, a po dva gola upisali su Marko Perić, u petom i 27, te Nikola Matijević, u šestom i 18. minutu.

Mrežu Novopazaraca pogodio je i Vitor Ugo da Silva, koji je bio precizan u 24. minutu.

Pogotke za goste postigli su Mersid Radetinac u 11. i Ensar Redžović u 33. minutu.

Pazar je u Kragujevcu bio oslabljen neigranjem četvorice prvotimaca, s obzirom da su zbog žutih kartona treću finalnu utakmicu propustili Eldin Redžović, Milan Mutavdžić, Ninoslav Aleksić i Ilhan Karišik.

Meč u Sportskoj hali Jezero pratilo je oko 500 gledalaca.