FK RADNIČKI: Prva pobeda na gostovanju - iKragujevac

Ekipa Radničkog 1923  je, u Ljubiću, ostvarila prvu pobedu na gostovanju ovoga proleća, savladavši ekipu Poleta rezultatom 2 – 1.

Radnički 1923 poveo je golom Marka Krasića u 19. minutu, da bi u 49. minutu prednost Kragujevčana duplirao Milan Ilić. Domaća ekipa do pogotka je došla u 60. minutu, pa je pri rezultatu 1 – 2 ovaj meč 24. kola završen.

Radnički 1923 je do vođstva došao u 19. minutu kada se Ivković probio po levoj strani i lepo uposlio Krasića koji je preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogodio levi donji ugao gola domaćih.

Drugi pogodak kragujevačke ekipe postignut je nakon što je Marko Krasić izborio korner, a zatim ga izveo. Lukić je prebacio loptu do Ilića koji je glavom savladao Drobnjaka.

U 60. minutu posle odbijene lopte levi bek Poleta je preciznim udarcem sa 17-18 metara matirao Raičevića.

Do kraja utakmice promena rezultata nije bilo, pa je ista završena rezultatom: 1 – 2.

izvor: fkradnicki.com