BEZ POBEDE NA GOSTOVANJU: Radničkom samo bod u Užicu - iKragujevac

Sport

Fudbaleri Radničkog 1923 nisu uspeli da protiv ekipe Jedinstvo-Puteva, u Užicu, upišu prvu pobedu na gostovanju u nastavku prvenstva. Meč je završen rezultatom 1:1 (0:1).

Ekipa Radničkog nije uspela da zabeleži žarko željenu pobedu iako je u vođstvo došla već u drugom minutu igre, kada je mrežu domaćina zatresao Jovan Lukić. Prvo poluvreme završeno je sa minimalnom prednošću Kragujevčana, a domaća ekipa do izjednačenja došla je kada je sa bele tačke siguran bio Karadarević, u 70. minutu.

Posle ove utakmice, Radnički 1923 i dalje je prvi na tabeli, sa 40 bodova, dok su odmah iza Budućnost-Krušik i Šapine sa 38 i Sloga Požega sa 37 bodova.

Novu priliku za osvajanje bodova Radnički 1923 će imati već u sredu, 12. aprila, kada u okviru 21. kola, na stadion ’Čika Dača’ dolazi ekipa Loznice.

izvor: fkradnicki.com