Fudbaleri Radničkog remijem se oprostili od Prve lige - iKragujevac

U utakmici poslednjeg, 30. kola, Prve lige Srbije, fudbaleri Radnički 1923 odigrali su nerešeno sa Kolubarom  2 – 2.

Nakon vođstva domaće ekipe od 2 – 0, zahvaljujući golovima Dejana Miljuša u 8. i Lazara Popovića u 16. minutu, gosti su u poslednjih deset minuta uspeli da dođu do izjednačenja preko Željka Dimitrova, koji je savladao golmana Kostića najpre u 81., a zatim u 88. minutu.

Ova utakmica nije imala rezultatski značaj, jer su Lazarevčani osigurali status prvoligaša nekoliko kola ranije, dok je za ekipu Radničkog 1923 jasno da će se od naredne sezone takmičiti u nižem rangu.

U narednim danima fudbalere Radničkog 1923 očekuje odmor, letnja pauza, koja će trajati do jula meseca, kada se očekuje početak priprema za predstojeću sezonu u kojoj će FK ‘Radnički 1923’ biti član Srpske lige Zapad.

izvor: fkradnicki.com