Fudbaleri Radničkog 1923 konačno pobedili! - iKragujevac

Sport

Kragujevački fudbaleri savladali Inđiju.

U 27. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Radničkog uspeli su da ostvare pobedu u prvenstvu savladavši Inđiju rezultatom 2:0.
Kragujevački fudbaleri su na drugu pobedu u ovoj sezoni čekali tačno dva meseca.
Prvi gol kragujevčani su postigli 27. minutu, nakon što je glavni sudja utakmice Stamenković pokazao na "belu tačku". Lazar Popović bio je siguran izvođač najstrože kazne.
Inđija je u nastavku pokušavala da izjednači, ali su svi njihovi napadi bili sa slabom završnicom.
Nepisano pravilo u fudbalu je da kada ne postignete gol sledi vam kazna. Tako je bilo i ovog puta. U 68 minutu, nakon neuspešnog napada inđijaca, usledio je munjevit kontranapad koji je na najbolji način iskoristio Dejan Miljuš postavivši konačan rezultat Radnički - Inđija  2:0
Ova pobeda neće puno uticati na dalji tok prvenstva. Radnički će sledeće sezone igrati u nižem rangu takmičenja.