Veliki uspeh karatista Zastave - iKragujevac

Na Prvenstvu Uže Srbije za kadete,juniore i mlađe seniore,koje je održano u Čačku,karatisti Zastave su ostvarili odlične rezultate.

U kategoriji mlađih seniora u borbama ,Zastava je imala 5 predstavnika koji su osvojili 5 medalja.

Najuspešniji je bio Nešković Stefan koji je u kategoriji -75 kg.osvojio zlatnu medalju pobedivši 3 protivnika.

Srebrne medalje su osvojili Miletić Kristina u kategoriji +68 kg i Rašković Petar u kategoriji – 75 kg.

Nenad Stojanović u kategoriji – 60 kg.i Stefan Stevanović u kategoriji – 68 kg. su osvojili treća mesta i bronzane medalje.

I ovo prvenstvo je potvrdilo da karate klub Zastava ima najbolje i najuspešnije takmičare u najtežoj ,seniorskoj konkurenciji i da to potvrđuju u kontinuitetu.

U klubu veruju da će ovo prepoznati i odgovorni za sport u gradu.