BRAVO: Još jedna stotka KKK Radničkog (FOTO) - iKragujevac

KKK Radnički je ostvario jos jednu ubedljivu pobedu pred domaćom publikom.

U ovom kolu košarkaši Radničkog uzeli su meru ekipi Studenice iz Ušća.
Neizvesno je samo bilo u prvom poluvremenu kada je viđena prava rezultatska klackalica i žestoka borba sa obe strane.

Početkom treće četvrtine domaći košarkaši su zaigrali znatno bolje u odbrani, a i realizacija napada se poravila tako da domaći na kraju četvrtine imaju + 30.
U četvrtoj četvrtini je usledilo "odrđivanje posla" kada su šansu dobili mlađi košarkaši Radničkog za konačnih 111:67.

Prijateljska utakmica između Kragujevačkog košarkaškog kluba Radnički i beogradskog Partizana biće odigrana u hali Jezero u utorak 24. novembra, sa početkom u 19 časova i 30 minuta.

Inicijator ovog susreta, predsednik KKK Radnički Nikola Lončar pozvao je sve Kragujevčane da naprave "pravi košarkaški ambijent koji će jednog dana biti svakodnevica u hali Jezero".

Ulaznica za ovu utakmicu koštaće 200 dinara, a prodaja počinje u subotu od 12 do 19 časova i 30 minuta na blagajnama hale Jezero, a mesta prodaje biće i kafe "Pro Bono" i picerija "Lazaro".