KG: Arsenal "pao" u finišu - iKragujevac

U derbiju 11. kola Zone Morava, kragujevački Arsenal izgubio je od Jošanice iz Novog Pazara 0:2.

Utakmica je po svemu viđenom zaslužila epitet derbija 11. kola. Bilo je mnogo šansi na obe strane, ali su golmani opravdali poverenje svojih trenera.
Posle velike borbe i zalaganja igrača obe ekipe mreže su mirovale više od 80 minuta, da bi 5 minuta pre kraja gosti postigli prvi , a samo 60 sekundi kasnije i drugi pogodak i time rešili pitanje pobednika utakmice.
Strelci za Jošanicu bili su Zupić i Kačar.
Treba pomenuti da je utakmica već na samom početku mogla krenuti i u suprotnom smeru, kada je sudija utakmice mogao da dosudi najstrožu kaznu za "Palilulce". Bio je to sporni momenat u kome je jedan igrac gostujuće ekipe igrao rukom u svom šesnaestercu.