Prvi poraz Radničkog u pripremnom periodu - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog izgubili su od Sloge iz Kraljeva rezultatom 0:1 (0:0) na stadionu ''Čika Dača'' u okviru priprema za narednu sezonu.

U četvrtoj proveri za nedelju dana mladi fudbaleri Radničkog 1923 nisu izdržali u susretu sa doskorašnjim prvoligašem iz Kraljeva i pretrpeli su prvi poraz u ovom pripremnom periodu.

Obojica trenera isprobali su po dva tima. U prvom delu, Milovanović je dao šansu omladincima i kadetima, koji su bili ravnopravan rival iskusnijoj ekipi iz Kraljeva, a u nastavku posle odmora i igračima sa superligaškim stažom.

U finišu utakmice Radnički 1923 je opsedao gol Sloge, ali mu je nedostajala realizacija. U 77. minutu, Lukić je postigao gol za domaćina, koji je sudija Pavle Ilić poništio zbog ofsajd pozicije.

izvor: fkradnicki.com