Remi Mašinca i Fontane - iKragujevac

Sport

U poslednjoj proveri KMF Mašinca pred meč sezone, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u sali Druge kragujevačke gimnazije, Mašinac je odigrao nerešeno 2:2 protiv Fontane iz Čačka.

Iako su kragujevčani dugo vodili, prvoligaš iz Čačka je uspeo da izbegne poraz nakon golova postignutih gotovo u istom minutu.

Mašinac je stigao do dva gola prednosti zahvaljujući Pajiću. Pivot domaćih najpre je zatresao mrežu rivala posle solo prodora, a onda i šutem na asistenciju Cvetkovića. Gosti su smanjili minus golom Jovanovića iz kontranapada, a konačan rezultat postavio je Milićević čemu je prethodilo dodavanje Spasojevića.

Već u nedelju uveče slede nova uzbuđenja u prvenstvenoj trci, a “mašinci” će na svom terenu ugostiti milanovački Kolorado. Biće to prilika da se overi plasman u Prvu ligu , a da bi se stiglo do ispunjenja cilja potrebno je osvajanje jednog boda. Meč sa “cirkuzantima” na programu je od 20 sati i 30 minuta.