Radnički ispustio pobedu u ''Jezeru'' - iKragujevac

Odbojkaši Radničkog izgubili su od ekipe Spartaka iz Ljiga rezultatom 2:3 (25:20, 25:22, 28:30, 22:25, 12:15) u hali ''Jezero'' u utakmici 15. kola Winer Štediša lige.

Kragujevčani su vodili 2:0, imali u trećem setu vođstvo od 23:21 i tri meč lopte, ali ih nisu iskoristili, pa su uporni gosti osvajanjem svog prvog perioda, započeli potpuni preokret.

Dobili su neizvestan četvrti, a onda i peti set, u kojem su posle 12:10 za domaćina, furioznom završnicom nanizali pet poena i stigli do šestog ovosezonskog trijumfa.

Fantastičnu partiju za Spartak pružili su srednji blokeri, nekadašnji igrač Radničkog, Radiša Stevanović i vižljasti Nikola Munćan, a pratili su ih Perić i Dojčilović.

Kod domaćih, dok je funkcionisao blok, bilo je i igre, Dačović je, uz Vulovića ostavio dobar utisak, a mladi Premović nije izdržao ogroman pritisak, jer je dobio čak 61 loptu.