Sport - iKragujevac

Dve selekcije Valisa, 2005. i 2007. godište, bile su ovog vikenda gosti vaterpolista iz redova kragujevačkog Radničkog, na razmeni tokom koje su odrađene po tri trening utakmice.

Rukometašice Radničkog 1964 su u okviru desetog kola kola Super B lige za žene napravile podvig savladavši ekipu Sloge u Petrovcu rezultatom 26-25, poluvreme 13-11 u vreloj atmosferi hale „Dragutin Tomašević“.

Odlična rukometna predstava i trijumf nad liderom na tabeli je dao krila rukometašicama Radničkog 1964 da i na gostovanju u Petrovcu na Mlavi izvuku poslednji atom snage u želji da osvoje nove bodove.Utakmica sa Slogom će se odigrati u subotu 1.decembra u hali „Dragutin Tomašević“ u okviru 10-og kola Super B lige za žene.

Tokom prethodne sezone,ekipa Radničkog 1964 je vodila teške bitke sa rivalom iz Vranja. Ove godine su se uloge promenile, Radnički je lider na tabeli,ali tu činjenicu treba valorizovati na terenu.

Rukometaši Radničkog 1964 su u utakmici 10-og kola Super B lige za muškarce, poslednjoj ove jeseni pred svojom publikom, savladali ekipu Vranja rezultatom 28-24, poluvreme 15-13 i tako utrli put ka osvajanju titule jesenjeg prvaka.

Rukometašice Radničkog 1964 su u okviru 9-og kola super B lige za žene savladale prvoplasiranu ekipu Vrbasa rezultatom 27-23,poluvreme 12-13 i tako prekinule neprijatni niz od par tesnih poraza.