Radnički konačno pobedio - iKragujevac

Uncategorised

Fudbaleri Radničkog slavili su nad ekipom Hajduka sa 3:2. Golom Darka Fejse Radnički 1923 izborio se za tri boda koji će značiti mnogo u borbi za opstanak.

Fudbaleri Radničkog su  bukvalno u poslednjoj sekundi utakmice došli do zlata vrednih bodova. Radnički je došao u vođstvo golom Milovanovića u 23. minutu. Odmah u sledećem napadu Hajduk dolazi do izjednačenja preko Lazara Veselinovića.

Nedugo zatim u 30. minutu Beljić donosi radost domaćoj ekipi i vođstvo od 2:1. Tošić u 62, minutu izjednačuje rezultat na 2:2.

Ipak, veoma važnu pobedu Kragujevčanima u borbi za opstanak, nekoliko sekundi pre isteka meča doneo je bivši fudbaler Kuljana Darko Fejsa, i to udarcem sa gotovo 40 metara! On je, naime, pokušao da centrira sa leve strane, ali je umesto toga uspeo da lobuje golmana Braća - 3:2!

Posle dužeg vremena u timu Radničkog se pojavio Spalević koji je dočekan zvižducima zbog svega što se dešavalo tokom zime.