Vaterpolisti Radničkog poraženi od Vojvodine - iKragujevac

U drugoj utakmici 4. kola vaterpolo Superlige, Vojvodina je u Kragujevcu pobedila Radnički 8:7.

Kragujevčani su bili blizu iznenađenja protiv Novosađana, ali je Vojvodina na kraju ipak slavila.

Radnički je bio bolji u prvom poluvremenu, u dva navrata imao i dva razlike, ali se na odmor otišlo sa rezultatom 4:3. Novosađanima je pripala treća četvrtina koju su dobili 3:0, ali je domaći tim sredinom poslednjeg perioda uspeo da stigne do 6:6 pa su u neizvesnoj završnici iskusniji gosti na kraju stigli do bodova.

Novosađane je do pobede predvodio Rogač sa četiri pogotka, dok je Čabrilo dodao dva.

Tabela: Vojvodina 10 (+1), Crvena zvezda 9 (+1), Šabac 9, Partizan 7, Radnički 3 (+1), Valjevo 3, Zemun (+1) i Nais bez bodova.