“Radnički 1923” jači od “Šumadije 1903” - iKragujevac

Fudbaleri “Radničkog 1923” pobedili su u osmoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije ekipu “Šumadije 1903”, rezultatom 2:1.

Pobedu “Radničkom” doneo je Jovan Lukić koji je postigao dva gola u 22. i 35 minutu, dok je jedan pogodak za “Šumadiju” zabeležio Pavlović u 37. minutu.

Tim trenera Slaviše Kovačevića na prethodnim pripremnim utakmicama savladao je “Borca”, “Slaviju” i “Proleter”, nerešeno je odigrao i sa “Zlatiborom” iz Čajetine, kruševačkim “Trayalom” i “Tabanom 1970”, a pretrpeo je poraz od “Sloge” iz Požege.

“Radnički 1923” u pretposlednjoj kontrolnoj utakmici u zimskom pripremnom periodu odmeriće snage sa ekipom “Smedereva 1924”. Meč je na programu u sredu, 28. februara, od 13 časova na prvom pomoćnom terenu stadiona “Čika Dača”.