Rukometaši Radničkog 1964 poraženi u četvrtfinalu! - iKragujevac

Rukometaši Radničkog 1964 su poraženi u četvrtfinalu kupa Srbije-grupa Zapad od ekipe „Prva Petoletka“ iz Trstenika rezultatom 28-31,poluvreme 14-13.

Iskusna ekipa Prve Petoletke sa kojom su Kragujevčani prošle sezone vodili ljute bitke nije dozvolila domaćim igračima da se odlepi u prvom poluvremenu.Igralo se gol za gol tako da je ovaj deo igre pripao Radničkom minimalnim vođstvom 14-13.

Iako je u drugo poluvreme ušao sa brojčanom prednošću od 3 igrača,Radnički nije uspeo da napravi osetniju prednost a Trsteničani u 36.om minutu dolaze do izjednačenja 15-15 i od tog trenutka prelaze u vođstvo,koje su domaći igrači samo u 44.om minutu uspeli da ugroze.Nije išlo domaćinu od ruke večeras,puno tehničkih grešaka i promašenih kontranapada su na kraju i odlučili rezultat i gosti odlaze u polufinale kupa grupe Zapad.

U redovima Radničkog najefikasniji su bili Milosavljević,Biševac i Poskurica sa po 4 pogodaka,dok su kod gostiju prednjačili Miljković sa 9 i Mladžić sa 8 golova.

Igrač utakmice : Vladan Mladžić