Rukometašice Radničkog poražene na domaćem terenu - iKragujevac

ukometašice Radničkog 1964 su u okviru četvrtog kola Prve lige Zapad izgubile na domaćem terenu od jednog od najvećih favorita,ekipe „Bekament BB 2“ rezultatom 17 – 34 ( 9-14).

Sam početak utakmice nije nagoveštavao ubedljiv poraz.na semaforu je stajalo 2-2 u osmom minutu igre,međutim prekaljene gošće ubacuju u veću brzinu i serijom 2-11 dolaze do ogromne prednosti ( 20-ti minut).Čvršćom igrom u fazi odbrane Radnički smanjuje rezultat i na odmor odlazi sa minusom od 5 golova razlike ( 9-14).

U prih 8 minuta nastavka gostujuće igračice prave razliku i dolaze do velikih 10 golova prednosti ( 12- 22 ) i u tim trenucima je utakmica praktično i rešena.Kragujevčankama pada moral i prave niz grešaka u napadu,tako da Bekament privodi utakmicu sigurno kraju.

Kod Radničkog je tradicionalno najefikasnija bila Natalija Mikić sa 10 golova,a kod gošći su se golgeterske istakle Slađana Stefanović i Anđela Radojičić sa po 6 pogodaka.

Igrač utakmice : Anđela Radulović