Radničkom samo bod u Novom Pazaru - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog 1923 u meču 18. kola Srpske lige Zapad odigrali su nerešeno protiv ekipe Jošanice iz Novog Pazara: 1 – 1.

U 6. minutu domaćin dolazi do prednosti. Posle udarca sa 20-ak metara Raičevic je odbio loptu, a Mihajlović je lako sproveo u mrežu. Radnički je prvi pokušaj imao posle slobodnog udarca Varjačića, ali je lopta otišla pored desne stative. Tim Radničkog 1923 nije uspeo da dodje do igre koju je želeo,a u prvom poluvemenu vredan je samo još pokušaj Marka Krasića iz slobodnog udarca koji je golman domaćina ipak ukrotio.

Vrlo brzo od početka drugog dela igre Radnički 1923 dolazi do izjednačenja. U 50. minutu strelac je bio Saša Marković – posle centaršuta Nenadića štoper Radničkog je najprisebniji u kaznenom prostoru domaćih za izjednačenje.

Radnički 1923 upisao je 38. bod i i dalje zauzima prvu poziciju.

U narednom kolu, pred ekipom Radničkog 1923 je duel sa ekipom Karađorđa iz Topole, na stadionu ‘Čika Dača’.

izvor: fkradnicki.com