Fudbaleri Radničkog doživeli prvi poraz u sezoni - iKragujevac

Nakon šest pobeda i tri remija, Radnički 1923 doživeo je prvi poraz izgubivši na gostovanju protiv ekipe Mihajlovca 1934, rezultatom 3:2.

Mihajlovčani su poveli u 18. minutu igre, pogotkom Svetozara Redžića, a samo sedam minuta kasnije duplirali prednost preko Marka Milosavljevića – 2:0.

Nedugo po povratku sa odmora mladi Nikola Dišić povisio je na 3:0 i činilo se da je sve rešeno. Međutim, kragujevačka ekipa se u finišu vratila u igru, golovima rezervista – Dejana Miljuša i Nikole Ivkovića, u 83. i 84. minutu. Ali ekipa Radničkog 1923 nije uspela da do kraja utakmice eventualno dođe do izjednačenja.

I pored nepovoljnog rezultata na meču 10. kola, Radnički 1923 i ove nedelje ostaje lider na tabeli, sa osvojenim 21 bodom, dok 2. i 3. poziciju zauzimaju Šapine i Budućnost Krušik 2014, sa osvojenih 20 bodova.

U narednom kolu, ekipa Radničkog 1923, u subotu, 22. oktobra, na stadionu ‘Čika Dača’, dočekaće ekipu Smedereva. Početak susreta zakazan je za 13 i 30 časova.