Juniori Veprova startovali pobedom - iKragujevac

Juniorski tim Kragujevac Wild Boarsa ostvario je pobedu u prvom meču sezone, na svom terenu, protiv Jagodina Black Hornetsa, rezultatom 20:7.

U prvom poluvremenu, koje je završeno bez poena, Kragujevčani su propustili nekoliko prilika da dođu do tačdauna, ali su sve to nadoknadili u nastavku.

Na startu treće četvrtine došli su u vođstvo pasom Alekse Đokića ka Nebojši Protiću, ali su Jagodinci odmah preokrenuli, trčanjem Bogdana Pavlovića, kom je prethodilo sjajno vraćanje kik-ofa – 7:6.

Međutim, radost Jagodinaca nije dugo trajala. Đokić je trčanjem vratio domaće u vođstvo, a sve dileme oko pobednika otklonio je Đorđe Dimitrijević, vraćanjem fambla.

Uz službenu pobedu nad Kraljevo Royal Crownsima, Divlji veprovi su se osamili na čelu tabele, kao jedini neporaženi tim grupe „Jug“, a ligaški deo prvenstva završiće gostovanjem u Nišu, prvog vikenda novembra.

Kragujevac Wild Boars – Jagodina Black Hornets 20:7 (0:0, 0:0, 6:7, 14:0)
Pomoćni teren stadiona „Čika Dača“. Gledalaca: 50.